środa, 29 grudnia 2021

Superfood - superczłowiek?

Zdrowa żywność - jabłka


Współczesny świat wydaje się bezwzględny dla przeciętnego człowieka i stwierdzenie to dotyczy wielu dziedzin, z jakimi musimy się mierzyć - od nowoczesnej technologii, po podejmowane przez nas wybory szarej codzienności.

W mediach społecznościowych zaobserwować możemy już nie kiełkującą, a rozrastającą się w tempie magicznej fasoli modę na zdrowy styl życia. Jest to, z pewnością, trend pozytywny i pożądany, jednak warto pamiętać, że we wszystkim wskazany jest umiar. Obecnie niemal w każdym sklepie znaleźć możemy specjalny dział ze zdrową żywnością, produkty bio, a w tym wszystkim zachęcająco zapakowaną super żywność, po angielsku: "superfood". Zapomnijcie o zmiennej modzie i presji współczesnego świata. Wybierzcie się na pobliski bazarek i kupcie warzywa oraz owoce, na które aktualnie jest sezon, a, co za tym idzie, są słodkie, soczyste i pachną najintensywniej. Doceńcie aromat polskich jabłek, pożywność ziemniaków, kremowość i słodycz dyni. Cieszcie się prostym i spokojnym życiem, a superfood traktujcie jak ciekawostkę i możliwość, a nie konieczność.

https://goodboxfit.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Superfood - superczłowiek?

Współczesny świat wydaje się bezwzględny dla przeciętnego człowieka i stwierdzenie to dotyczy wielu dziedzin, z jakimi musimy się mierzyć -...